Klima - Kombi - Endüstriyel Soğutma - Beyaz Eşya - Şofben
Acil Servis Hattı: 0 542 332 4141

KOCAELİ ARIZA HİZMETLERİ

Klima, endüstriyel soğutma, soğuk oda servisi, soğuk hava depoları, chiller, vrf, kombi, beyaz eşya ve şofben arızalarınız için
0 542 332 4141 telefon numaramızdan bizi arayın.

Her elektronik ürün gibi klima ve doğalgaz kombilerinde de arızalar olabilmektedir. Yaz aylarında serinleme ihtiyacı için kullanılan klimalar ve sıcak su kullanımı için kullanılan kombilerin önemi oldukça büyüktür.

Jet Teknik Servisinin eve gelmesi ve arıza tespitinin yerinde yapılması sorunun kaynağını kesin olarak belirler. Uzman ve profesyonel ekibimiz arızanın kaynağını bulduktan sonra müşterisine detaylı olarak açıklar ve çözüm için hangi aşamaları uygulaması gerektiğini anlatır.

Tüm işlemlerimiz müşterimizin onayı alınarak yapılmaktadır.

kocaeli klima servisi, izmit klima servisi, kocaeli, kombi tamiri kocaeli, kombi arıza servisi klima servisi kocaeli, kombi servisi, soğuk hava deposu tamiri, kocaeli kombi tamiri

HIZLI TEKLİF FORMU

Beyaz Eşya Arızalarına Kalıcı ve Hızlı Çözüm

Jet Teknik olarak, beyaz eşyalarınızda oluşan her türlü arızaya en hızlı şekilde çözüm sunmaktayız. Beyaz Eşyalarının işlemleri son derece modern teknolojileri kullanarak yapılmaktadır, onay alınmadan kesinlikle tamirat işlemi yapılmaz.

Ürünlerinize yapılan kusursuz işçilik ile gelecekte doğabilecek sorunlara karşı önlem alabilirsiniz.

incele +

Klimanız mı bozuldu? Üzülmeyin!

Havaların iyice ısınmasıyla klima kullanımı her geçen gün artmakta. Klimanızda yaşanabilecek arızalara anında çözüm üretmek için hizmetinizdeyiz.


Yaz günlerinde kullanımı oldukça yaygın olan klimanızda bazen çeşitli sebeplerden dolayı problemler yaşanabilir. Jet Teknik olarak sorunlara uzman ekibimizle yerinde müdahale etmekteyiz.

incele +